PL
Time 4 Herbs
Pierwsze holistyczne podejście do kosmetologii
Mieszanki Time 4 Herbs Poznaj mieszanki Time 4 Herbs przygotowane wspólnie z Akademią Zintegrowanych Terapii Ziołowych. Dowiedz się więcej
Skład naszych mieszanek Mieszanki Time 4 Herbs to wyłącznie naturalne składniki pozyskane z ekologicznej uprawy roli. Dowiedz się więcej
CHCESZ BYĆ ZAWSZE NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do naszego newslettera ;)

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Wyślij
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Dermie Pharm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Łodzi ulica Zbąszyńska 4, kod 91-342 Łódź, Nip 7272759145, e-mail kontakt@time4herbs.pl
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, firmy kurierskie jeśli dokonałeś zakupu produktu itp. jeśli okaże się to konieczne.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Kontakt z Administratorem Danych Osobowych odbywa się poprzez – e-mail: kontakt@time4herbs.pl
  • Twoje dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.